Vyberete si program a objednáte
Upřesníme s vámi detaily a uvaříme vám
Doručíme na vámi zadanou adresu
A vy se stravujete bez starostí po celý den

NEVÍTE SI RADY

Jaký program zvolit...?

Chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo udržet své tělo v rovnováze? Přestaňte myslet na to, kolik a co budete zítra jíst. Ušetřete čas a energii, které investujete každý den do vaření a nechte vše na nás.

Krabičkami to zdaleka nekončí!

dále nabízíme

Obědy

Nestíháte během dne uvařit? 

Ryby

Čerstvé ryby z moře až na váš stůl.

Poradenství

Potřebujete poradit s váhou, postavou nebo jídlem?

Pomůžeme vám na cestě k vaší vysněné postavě. Naše "krabičková dieta" funguje. Ať už chcete zhubnout, nabrat svaly nebo prostě jen nemáte čas řešit jídlo a chcete jíst zdravě a vyváženě.

Co o nás říkají zákazníci?

S JEZTE S NÁMI jsem za první čtyři měsíce shodil 16 kilo. 🥳
Martin "Muldix" Müller
Novinář, moderátor
S JEZTE S NÁMI moje tělo dostává přesně to, co potřebuje.
Veronika Gažurová
Veronika Gažurová
Czech Beauty STAR
JEZTE S NÁMI mi šetří spoustu času a vždy se těším na dobroty od nich.
Denisa Pazderová
Modelka, studentka VŠ

Mapa našich běžných krabičkových tras. Není Vaše město nebo vesnice v oblasti? Nevadí, zavolejte nebo napište a my se podíváme, co pro Vás umíme udělat. 

Nejčastější otázky

Není Vám něco jasné?
Napište nám email na info@jeztesnami.cz 
nebo nám zavolejte na +420 733 611 811!

Ne. Naše krabičky připravujeme nejen na redukci váhy, ale i jako dlouhodobě (klidně natrvalo) vyvážený jídelníček pro všechny. S námi jíte zdravá a pestrá jídla, Vaše tělo dostává ve správný okamžik ty správné složky. Vyrábíme a rozvážíme také jídla pro seniory a děti. Jedí s námi profesionální sportovci, olympionici, lékaři, herci, úředníci… jídlo umíme přizpůsobit téměř komukoli. Naše Zákaznická linka Vám vše ráda zodpoví.

Budeme Vám volat. Domluvíme spolu detaily zvoleného programu a možnosti závozů a začneme Vám dle domluvy vozit jídlo.

Jídlem naše služby nekončí.

Třetí den od prvního jídla Vám budeme volat a ptát se, zda je vše v pořádku a celkově na Váš první dojem. Potom Vám voláme každých 10 dní a zajímáme se o Vaši spokojenost. Stejně tak za Vás hlídáme konec Vašeho období a včas Vás na něj upozorníme.

Jídelníčky jsou sestavovány několika výživovými poradci a nutričními specialisty v čele s výživovou poradkyní Lindou Vykoukovou.

Jídla připravujeme tak, aby pokryla nejen energetickou potřebu, ale abyste od nás dostali i správný podíl makroživin (bílkoviny, sacharidy, tuky). Další doplňky stravy nejsou pro zdravého člověka potřeba. Samozřejmě se můžete dát zeleninu pro lepší pocit. Pozor však na ovoce! Cukr v něm obsažený už by nám rozházel naši snahu o Váš cíl.

Disponujeme profesionální průmyslovou kuchyní, která byla postavena jen pro účely našich Krabiček. Vlastníme konvektomaty (šetrné vaření s párou, pečení). Téměř nesmažíme (maximálně cibulku na základ. Nepoužíváme umělé kořenící směsy ani tekutá dochucovadla. Vyrábíme si vlastní „podravku“, vlastní pečivo, vlastní kořenící směsi z bylinek. Jídla šokově chladíme (z 90°C na 2°C za méně než hodinu) a hermeticky balíme do plastové krabičky. Rozvoz je vždy pouze chladícími auty.

Příprava jídel probíhá vždy 1 den dopředu (tzn. v neděli na pondělí… Ihned po zabalení Vám jídlo dovezeme!

V maximální možné míře používáme pouze čerstvé suroviny. Zeleninu a ovoce od lokálních dodavatelů/farmářů, maso chlazené, ryby nám dováží z 90% náš vrchní partner Mořský potvory z Postoloprt. Seznam našich dodavatelů najdete zde.

Pokud je to v našich silách, umíme dané suroviny nahradit něčím jiným tak, abychom zachovali makroživiny a energii. Dá se říct, že jediné, s čím si opravdu neumíme poradit, je laktózová intolerance a s celiakií.

Ano a pro diabetiky je naše dieta velmi vhodná. Pokud si již pícháte velké dávky inzulínu, konzultujte to prosíme nejdříve se svým lékařem – klidně Vám dodáme kompletní složení jídel, aby mohl lékař posoudit, zda je to pro Vás v pořádku.

Ano, úpravy jsou možné, v některých případech to ale může být na úkor pestrosti jídelníčku.

Ano, jistě. Zákaznická linka Vám vynechané dny převede a prodlouží o ně Vaše objednané období. Toto umíme 1 den dopředu.

Naše jídla můžete jíst pořád! Jsme zdravá a vyvážená strava. Nejsme dieta, která se má držet chvíli a pak se musí opustit z důvodu chybějících složek potravy. Neničíme Vaše tělo, vše máme promyšlené.

Co o nás říkají zákazníci?

Díky JEZTE S NÁMI jsem o 10kg lehčí za 40 dní.
Markéta Filípková
Malířka
Milý přátelé, pokud hledáte od koho brát krabičkovou stravu, tak vám doporučuji JEZTE S NÁMI. 💥
Dominik Chabr
Muž roku 2022
Během měsíce jsem dosáhl výsledků, kterých nikdy předtím. Od té doby je JEZTE S NÁMI mým velkým parťákem k vysněné postavě.
Adam Raiter
Umělec se dřevem

Blog

Kofein ano nebo ne
Krabičky jsou ekonomické
Krabičky jsou ekologické
Je lowcarb pro mne
Nejlepší zákaznická linka

CELOZRNNÁ GRAHAMOVÁ Bábovka

Velmi oblíbenou záležitostí je tahle úžasná bábovka, kterou si můžete nechat upéct dle svých představ a přání.