Zkušenosti zákazníků

V půlce března jsem se rozhodla, že se sebou konečně „něco udělám“. Věděla jsem, že chci prostě nový životní styl, žádné krátkodobé náplasti. Oslovila jsem proto tým JEZTE S NÁMI a oni se mě ochotně ujali. Báječná Linda a skvělý Jirka Vykoukovi. Vzhledem k velké vzdálenosti mi dělají coaching na dálku. Mám od nich rady a doporučení, jídelníček a pravidelnou kontrolu, zda hubnu správně. Díky nim jsem nyní o deset kilo lehčí a spokojenější a to za 40 dní. Přestalo mě bolet tělo, nemám chutě na sladké, už nyní se vejdu do svého oblíbeného oblečení a jsem plná energie. Děkuju a doporučuju všem, co chtějí zhubnout, ale nevědí, jak na to nebo to vzdávají po prvních týdnech.

markéta filípková

Díky JEZTE S NÁMI je můj jídelníček pestřejší a pravidelnější. Ušetří mi spoustu času a vždy se těším na dobroty, které mě v tašce čekají. Jako modelka musím držet stabilní váhu a zároveň k fitness mít dostatečné množství kcal a vyvážené makroživiny. To s JEZTE S NÁMI jde dokonale plnit. Doporučuji všem, kteří dbají na zdravý životní styl a chtějí svému tělu dopřát kvalitní, chutné jídlo.

denisaPazderová

JEZTE S NÁMI mi pomáhá každý den. Šetří čas, dodávají mému tělu vše, co potřebuje.

image_min.php

Na JEZTE S NÁMI  jsem narazil díky jejímu majiteli. Líbila se mu totiž forma, jakou pracuji (testuji auta) a nabídl mi pomocnou ruku. 
No jednodušeji… Dozvěděl jsem se, že bych u toho konečně mohl vypadat trochu lépe. (To je samozřejmě drobná nadsázka, ale… 😃) 
Řek jsem si, proč ne, a tak jsme si plácli. I přes mou počáteční skepsi, jak to bude nebo nebude fungovat, jsem za první čtyři měsíce shodil 16 kilo a vrátila se mi chuť a radost z každodenního pohybu. Jídlo je někdy klasické, jindy jsou kombinace příloh zvláštní. Vždycky se ale člověk zdravě a taky nesmírně chutně nají a právě to považuju za největší výhodu.  Jíst totiž správné jídlo v pravý čas, to znamená nejenom cítit se líp, ale mít jednoduše větší radost ze života‼️ 

FullSizeRender

Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělala, když jsem si vybrala JEZTE S NÁMI. Výborné a vyvážené jídlo, kromě váhy mi srovnalo zažívání a vyčistilo tělo (zlepšily se mi ekzémy, které evidentně reagují na skladbu jídla a vypuštění „éček“). Už jsme spolu 8 měsíců a jen tak se mě nezbaví 🙂 Prostě už taková moje fitness food rodinka 🙂 Moc děkuju všem, že jste!!! ❤️

reference Dita

Dita Szilvásiová

JEZTE S NÁMI si získali moje srdce. Každý den se těším na dobroty, jelikož jsou všechna jídla velice chutná a není poznat, že jsou zároveň nutričně hlídaná. A v tom je podle mého kouzlo skutečného hlídání váhy, pač mám pocit, že se vůbec neomezuji. ❤️

reference od Sládek Jakub

Milý přátelé, pokud hledáte od koho brát krabičkovou stravu, tak vám doporučuji JEZTE S NÁMI. 💥 Plno z vás určitě nemá moc času si pravidelně připravovat jídlo. Tady si vybere každý milovník jídla. Může si zde vybrat každý, ať už chcete hubnout nebo nabírat svalovou hmotu. Jídlo vám zavezou každý den s úsměvem na tváři 😬 .

dominik chabr

Uvítala jsem pomoc od úžasného človíčka z JEZTE S NÁMI,  který si sepsal všechny moje denní / týdenní aktivity a podle toho mi určil jídelníček… Mile mě překvapilo, jak dobré, pestré jídlo mi bylo připraveno. Suroviny, které neznám a běžně nekupuji a tedy z nich ani nevařím… V prvních chvílích mi přišlo, že je toho strašně málo… Ale paradoxně jsem neměla vůbec hlad a nehonily mě žádné ( hlavně večerní ) chutě… Tělo dostávalo přesně to, co potřebovalo…
Myslím, že to pro mne bylo velice přínosné…

Veronika Gažurová

Nenašla jsem nic, co by mi nechutnalo:) Pizza – ta byla extrémně dobrá! Vynikající i to kuře ve smetanové omáčce. Ten žampiónový krém byl epesní. Jídla jsou skvělá. Není si na co stěžovat. Vše opět top! Bábovka… Je skvělá, cítím v ní banán a oříšky. Nečekala jsem, že bude tak dobrá.

diana

Diana Jelínková (Cavojcová)

modelka, dívka Playboy SK 2016

Před lety jsem se bavil s kamarádkou, že i když se snažím a vařím jak nejlíp umím, moje výsledky pořád nejsou takové, jak bych si představoval. Poradila mi JEZTE S NÁMI a během měsíce jsem dosáhl výsledků, kterých nikdy předtím. Od té doby je JEZTE S NÁMI mým velkým parťákem k vysněné postavě.

adam raiter

S těmahle profíkama to už táhnu cca 3 roky a hubnutí bez nich si už nedokážu představit. JEZTE S NÁMI mi úplně změnili pohled na hubnutí a vrátili energii. Díky nim vždy shodím strašných 10 i víc kg za měsíc na fight. Jídlo je pokaždé jiné, kaloricky vyvážené a chutné.
Ve všem mi vyšli vždy vstříc a nic pro ně není brzda, ať jsem potřeboval zhubnout jakoukoli váhu v danej čas, vždy se to povedlo. Podílej se na mé velké části přípravy a já jsem jim vděčnej za všechno! Navíc jejich jednání je nejvíc profesionální a mají skvělej pozitivní přístup!

reference od Rockyho

Skvělé, chutné, už žádný pocit hladu po večerech:)

olga reference

Musím říci, že celkově byla jídla moc dobrá. Na celozrnné koláče a buchty ze špaldové mouky k snídani jsem se vždycky těšila a celozrnné těstoviny nebo celozrnné knedlíky k obědu jsem si ihned přímo zamilovala. Také mi zachutnaly různé pomazánky a překvapilo mě, že jsem téměř denně měla v některé z pěti krabiček (snídaně – svačina – oběd – svačina – večeře) i pečivo, které jsem si před držením diety ve strachu z přibrání na váze spíše odpírala… V neposlední řadě byl skvělý i servis dodání. Krabičky vždycky jezdily včas a na adresu, jakou jsem si řekla. A vzhledem k tomu, že jsem neměla stálou adresu, kam bych chtěla krabičky zavážet, každé ráno jsem prostě napsala smsku, na jaké ze dvou až třech adres zrovna budu, a krabičky mi tam přivezli. Ochota, vstřícnost, nadstandardní přístup. Celkově tedy moc chválím a můžu všem ostatním doopravdy jen doporučit.

Petra Jančálková Vachoušková o JEZTE S NÁMI

Díky krabičkám jsem se dostala z 81 kg na 70,5 kg, poté jsem začala sportovat a dostala jsem se ze 70,5 kg na 61 kg.
Poté se ve mně zrodil nápad. CHCI JÍT NA ZÁVODY, chci mít na sobě ty krásné třpytivé plavky.
STANOVILA JSEM SI postupně různé cíle, DODRŽUJI jídelníček , NEVYNECHÁVÁM tréninky, nějaká rýma mě nezastaví… přečíst celý článek

J Fait

Jitka Faitová

Už s vámi jím rok a půl, takže zhodnocení – je to výborné. Tradičně mi nejvíc chutnají obědy a dopolední svačiny. Už se těším co mi uvaříte příště. Protože i kdyby nebylo nějaké jídlo úplně podle mých představ, tak jsem úplně bez starostí. V neděli přiveze kurýrek domů, v týdnu do práce. Nutí mě to jíst pravidelně a hlavně zdravě a mám pocit, že jsem pro sebe něco udělala.

Dita Pěnkavová

S vaší společností jím již několik let a to vždy tak dvakrát až třikrát v roce. Pomáháte mi vždy při jarním odlehčení jídelníčku nebo, když z časových důvodů nestíhám nakupovat a vařit. Jídla jsou výborná a servis perfektní. Ale výjimečnou pochvalu si za mě zaslouží vaše pomazánky na snídaně, ty jsou prostě delikátní. Děkuji moc a přeji hodně spokojených zákazníků , ať se vám daří.

Lenka Janošková

Krabičky od vás chutnají moc ale hlavně fungují. Dodržujeme denní cvičící režim k tomu a takhle dobře jsem se necítil více než pět let. Super! 

Ondřej Mašíček