ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ S NAŠÍM ZDRAVÝM JÍDLEM

po kliknutí na popis se zobrazí jejich sociální sítě

reference od Rockyho

S těmahle profíkama to už táhnu cca 3 roky a hubnutí bez nich si už nedokážu představit.
Dřív jsem na zápasy hubnul jen rýží masem a zeleninou. Hrozně mi to vadilo, ubíralo energii a hlavně čas. Bylo to dost na palici jíst furt to stejný, chodit pořád nakupovat, trávit hodinu v kuchyni… a když jsem zapomněl nakoupit tak šup ještě po celým dnu na nákup a až teprv potom vařit. To mě ždímalo jak psychicky tak i fyzicky a místo toho abych odpočíval po tréninkách ještě jsem musel vařit a přemýšlet co jak kdy.
JEZTE S NÁMI mi ale úplně změnili pohled na hubnutí a vrátili energii. Díky nim vždy shodím strašných 10 i víc kg za měsíc na fight. Nyní už ne protože s nimi jím i mimo zápasy takže si už váhu držím stabilně, ale pořád to nějakých paaar kileček do fightu je. Jídlo je pokaždé jiné, kaloricky vyvážené a chutné.
Ve všem mi vyšli vždy vstříc a nic pro ně není brzda, ať jsem potřeboval zhubnout jakoukoli váhu v danej čas, vždy se to povedlo. A hlavně najednou pro mě už váha není takovej opruz. Jelikož pokaždé jím něco jiného, takže odpadá stereotyp dietních jídel. Taky čas a energii, kterou jsem vkládal do vaření, nakupovaní, premýšlení co a jak budu vařit, můžu najednou investovat do tréninku a zaslouženého odpočinku. Podílej se na mé velké části přípravy a já jsem jim vděčnej za všechno!
Navíc jejich jednání je nejvíc profesionální a mají skvělej pozitivní přístup!
Takže jím jedině s nimi!

Veronika Gažurová

Nejsem zastáncem řízeného jídelníčku jako např. od pana Donutila ve filmu Pelíšky..😉😂
Mám ráda pocit, když si můžu dát vše, na co mám zrovna chuť…že si to tělo říká samo, co mu chutná a co je pro něj dobré… Ovšem někdy se stane…jako právě teď v této nelehké době, že se nám změní celý pohybový proces a tím i celý meatobolismus… Teď už si nemohu dát vše, na co mám chuť… Protože tomu tělu nedám na oplátku ten dostatečný pohyb…
Takže jsem uvítala pomoc od úžasného človíčka z @jezte_s_nami, který si sepsal všechny moje denní / týdenní aktivity a podle toho mi určil jídelníček…
Přiznám se… Jsem k těmto věcem skeptická…
Ale překvapilo mě, jak dobré, pestré jídlo mi bylo připraveno.. Suroviny, které neznám a běžně nekupuji a tedy z nich ani nevařím…
V prvních chvílích mi přišlo, že je toho strašně málo… Ale paradoxně jsem neměla vůbec hlad a nehonily mne žádné ( hlavně večerní ) chutě… Tělo dostávalo přesně to, co potřebovalo…
Myslím, že to pro mne bylo velice přínosné…

reference od Sládek Jakub

JEZTE S NÁMI si získali moje srdce. Každý den se těším na dobroty, jelikož jsou všechna jídla velice chutná a není poznat, že jsou zároveň nutricně hlídaná.
A v tom je podle mého kouzlo skutečného hlídání váhy, pač mám pocit, že se vůbec neomezuji. ❤️

olga reference

Skvělé, chutné, už žádný pocit hladu po večerech:)

diana

Musím opravdu říct, že jsem si pochutnala a to obzvlášť na tom kuřecím s nádivkou a olivami.
Nenašla jsem nic, co by mi nechutnalo:)
Pizza – ta byla extrémně dobrá! Vynikající i to kuře ve smetanové omáčce. Ten žampiónový krém byl epesní.
Jídla jsou skvělá. Není si na co stěžovat. Vše opět top!
Bábovka… Nebudu lhát. Je skvělá, cítím v ní banán a oříšky. Opravdu se povedla, nečekala jsem, že bude tak dobrá.

Diana Jelínková (Cavojcová)

-

modelka, dívka Playboy SK 2016

Petra Jančálková Vachoušková o JEZTE S NÁMI

Musím říci, že celkově byla jídla moc dobrá. Na celozrnné koláče a buchty ze špaldové mouky k snídani jsem se vždycky těšila a celozrnné těstoviny nebo celozrnné knedlíky k obědu jsem si ihned přímo zamilovala. Také mi zachutnaly různé pomazánky a překvapilo mě, že jsem téměř denně měla v některé z pěti krabiček (snídaně – svačina – oběd – svačina – večeře) i pečivo, které jsem si před držením diety ve strachu z přibrání na váze spíše odpírala…
V neposlední řadě byl skvělý i servis dodání. Krabičky vždycky jezdily včas a na adresu, jakou jsem si řekla. A vzhledem k tomu, že jsem neměla stálou adresu, kam bych chtěla krabičky zavážet, každé ráno jsem prostě napsala smsku, na jaké ze dvou až třech adres zrovna budu, a krabičky mi tam přivezli. Ochota, vstřícnost, nadstandardní přístup.
Celkově tedy moc chválím a můžu všem ostatním doopravdy jen doporučit.

reference Dita

Jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělala, když jsem si vybrala JEZTE S NÁMI. Výborné a vyvážené jídlo, kromě váhy mi srovnalo zažívání a vyčistilo tělo (zlepšily se mi ekzémy, které evidentně reagují na skladbu jídla a vypuštění „éček“). Už jsme spolu 8 měsíců a jen tak se mě nezbaví 🙂 Prostě už taková moje fitness food rodinka 🙂 Moc děkuju všem, že jste!!! ❤️

Dita Szilvásiová

OBJEDNÁTE

Už s vámi jím rok a půl, takže zhodnocení – je to výborné. Občas něco nechutná, ale to všude, to je podle chuti. Hlavně je strava vyvážená, tudíž by to mělo prospívat organismu.
Taky můžu posoudit posun jídelníčku. Ze začátku bylo víc pomazánek, teď jsou svačiny trochu víc o jiném než jenom o pomazánce. Tradičně mi nejvíc chutnají obědy a dopolední svačiny. Pro mě výhoda, že občas musím i rybu, což se u nás doma nejí. Ale opět – ryby jsou hrozně velké porce.
Takže celkově výborné, ze začátku před tím rokem a půl jsem zhubla skoro 5 kilo, to si nějak jakž takž držím i když nevždy se to daří, třeba po vánocích. No a už se těším co mi uvaříte příště. Protože i kdyby nebylo nějaké jídlo úplně podle mých představ, tak jsem úplně bez starostí. V neděli přiveze kurýrek domů, v týdnu do práce. Přijdu ráno do práce, dají mi na vrátnici do ruky tašku a mám vystaráno na celý den. Nutí mě to jíst víceméně pravidelně a hlavně zdravě a mám pocit, že jsem pro sebe něco udělala.
Takže jen tak dál a těším se

Dita Pěnkavová

OBJEDNÁTE

Krabičky pro mě splnily naprosto účel. Oceňuji nakombinovanou a pestrou stravu, po které opravdu není hlad ani chutě na nějaké „ptákoviny“ … neříkám, že mi vše chutnalo, ale vše jsem snědl. Výsledek -2kg, což je super, snížení alkoholu 🙂 a nadšení pokračovat dál. (po 8 dnech jídla s Vámi)

Petr Bican

OBJEDNÁTE

S vaší společsností jím již několik let a to vždy tak dvakrát až třikrát v roce. Pomáháte mi vždy při jarním odlehčení jídelníčku nebo, když z časových důvodů nestíhám nakupuvat a vařit. Jídla jsou výborná a servis perfektní.
Ale výjiměčnou pochvalu si za mě zaslouží vaše pomazánky na snídaně, ty jsou
prostě delikátní.
Děkuji moc a přeji hodně spokojených zákazníků , ať se vám daří.

Lenka Janošková

OBJEDNÁTE

Krabičky od vás chutnají moc ale hlavně fungují. Dodržujeme denní cvičící režim k tomu a takhle dobře jsem se necítil více než pět let. Super! Mockrát děkujeme. Jste k nám velmi laskaví. Moc si toho vážíme. Děláme reklamu všude, kam chodíme. Teta bude připravena na závoz i s penězi. Děkujeme mockrát. Opravdu. Krásný den přejeme!

Ondřej Mašíček

OBJEDNEJTE SI TAKÉ