Nejlepší zákaznická linka!

Kdy to jen jde, vyzdvihujeme naši Zákaznickou péči. Co to v praxi znamená? Proč to pořád opakujeme? Celou myšlenku a podrobnosti Vám vysvětlí Jiří Vykouk, naše první Zákaznická linka.

Miluju, když se o mě někdo stará (jako o zákazníka). Vymyslel jsem na to i pojem “štamgastování”. Chodím do jednoho obchodu pro jídlo, chodím do jedné a té samé hospody, kavárny, víno kupuji ve stejné vinotéce, stříhat se chodím k jednomu holiči.
A proč? Protože mám rád, když vejdu a osloví mne jménem, ví, co mám rád, zeptají se mě, jaký mám den, jak jsem spokojený a umí mi nabídnout něco, co opravdu mohu potřebovat, protože mě znají!
Když jsme JEZTE S NÁMI v roce 2012 zakládali, věděl jsem, že přesně takové pocity chci dát i našim zákazníkům. Chci, aby se cítili tak, jako já ve svých obchodech.

Jak toto “štamgastování” vypadá u JEZTE S NÁMI?​

Když od Vás přijde objednávka, nestane se jen to, že se zavede do systému, uvaří a odveze. NE!VŽDY Vám voláme (i když jste si zvolili konkrétní program) a ptáme se (mimochodem, vždy s Vámi komunikuje jedno jediné tel. číslo):
proč chcete využívat naše služby, co má být cílem
probereme Vaši stravovací historii, návyky, jak často a kdy jste třeba drželi jaké diety
vyzpovídáme si Vás na zdravotní stav
zjistíme, zda nejste na něco alergičtí nebo Vám něco vysloveně nechutná apod.
domluvíme se na způsobu závozu (jestli nám dáte klíče od branky, zda potřebujete půjčit náš termobox, apod.)

Až po takovémto rozhovoru k Vám přijede kurýr s prvním jídlem. Dříve ne.
A tím to nekončí. Péče znamená péče… nesnáším “když ptáčka lapají…” a proto máme zavedený systém péče o zákazníka, na kterém trvám ať se děje, co se děje.

Po třech dnech, kdy s námi jíte, Vám opět volá naše Zákaznická linka a ptá se, zda je vše v pořádku, zda je vše tak, jak bylo domluveno, jestli Vám chutná, jestli funguje závoz…

Každých dalších 10 dní voláme s touto samou otázkou, už doplněnou o dotazy, zda jsou vidět první výsledky.

Od prvního potvrzení objednávky je Vaše jméno uloženo v systému, takže se stane to, že když nám voláte, VŽDY víme, kdo volá, oslovíme Vás Vaším jménem a víme s kým mluvíme, vč. kompletní historie u nás.

Mluvíte vždy s člověkem! Žádný chatbot, žádný universální rozřazovač dotazů nebo automat.
Dovoláte se nám 7 dní v týdnu v “normální čas”, v reálu ale opravdu denně od 7:00-20:00
E-maily vyřizujeme všichni, takže reakční doba na email je do 24 hodin garantovaná, ale v řádu desítek minut běžná.

Konec Vašeho objednaného období si hlídat nemusíte. Voláme Vám sami pár dní před koncem a ptáme se, zda bylo vše v pořádku a jestli chcete pokračovat. Nestane se Vám tedy, že prostě kurýr nepřijede a Vy nebudete mít co jíst jen proto, že jste si konec nepoznačili v kalendáři. My vše hlídáme za Vás.

Každý specifičtější “nutriční” dotaz ihned putuje k naší výživové poradkyni. Nedostane se Vám tedy obecné odpovědi, ale někdo kompetentní se tím opravdu zabývá.

Kurýři se nestřídají!

Víme, jak máte vytížené životy, a proto Vás dovozem chceme zatěžovat co nejméně. Kurýr jezdí v +/- 30 minutovém okně, má vždy stejné telefonní číslo (i když jede náhradník), abyste věděli, že je to právě kurýr.
Umíme pružně reagovat na to, když potřebujete jídlo dovézt někam jinam.

A to nevyjmenovávám úplně všechny detaily (občas dárek pro Vašeho pejska, věrným zákazníkům semtam poskytneme i nějaký recept, dovezeme ochutnávku sushi, naší domácí šunky…)

Tohle je naše Zákaznická péče – my chceme, abyste od nás nedostali jen jídlo, ale kompletní servis a abychom se stali součástí Vašeho života.

Takhle jsem to kdysi naplánoval, vymyslel, nastavil a takto to navždy bude.
Přál bych si, aby se k Vám takto chovaly všechny firmy i z jiných částí Vašich životů.

Váš Jiří Vykouk – historicky první zákaznická linka JEZTE S NÁMI

PS: vše zmiňované platí pro všechny naše značky a služby: RybaOnline.cz, Výživové poradenství Most i Obědy