Kdo je JEZTE S NÁMI

Psal se rok 2012, když jsme poprvé otočili plynovým hořákem a postavili první hrnec na plotnu. Jedno rozvozové auto se vydalo na cestu s kurýrem, který třímal v ruce papírovou mapu a začal brázdit silnice Ústeckého kraje… ale dost historie. 

Jsme tu od února 2012, vaříme ve vlastní průmyslové moderní kuchyni (postavili jsme ji jen pro tyto účely), šokově zchlazená jídla rozvážíme vlastní flotilou chladících vozů, jídelníčky nám vymýšlí naše kmenová výživová poradkyně, zákaznická linka Vám zvedne telefon 7 dní v týdnu 10 hodin denně, působíme v Ústeckém kraji, části Středočeského kraje a po celém území Prahy.

Začínali jsme jen s Krabičkami, nicméně postupně jsme si uvědomili, že umíme nabídnout ještě více služeb a produktů (všechny původně vznikly tak, že jsme chtěli poskytnout nějakou výhodu našim „krabičkovým“ zákazníkům. A proto dnes skupina JEZTE S NÁMI nabízí:

KRABIČKY aneb NEobyčejná krabičková dieta

Jídla pro Vás nám nejdříve spočítá a postupy připraví naše vlastní výživová poradkyně Linda Vykouková.
V kuchyni Vám podle těchto postupů z čerstvých surovin vyrobíme skvělá jídla, každému z Vás tak, jak nám poradkyně nakáže. Jídla šokově zchladíme, abychom zachovali jejich kvalitu a chuť.
Ihned po kompletaci tašek putují jídla do chladících aut a dle rozvozových tras vyrážejí za Vámi. Čas, kdy u Vás bude kurýr a způsob, jakým Vám jídlo předá, již máte domluvený s naší Zákaznickou linkou. Není tedy důvod k jakémukoli stresu a nervům.
Kurýr může mít klíče od Vaší např. branky a tašku Vám schová do pergoly nebo odnese do lednice v garáži či na rohožku v bytovém domě… možností je spousta. Co nám dovolíte, to budeme dělat. 
Vám zbývá už jen jediné – dát nám vědět a můžete začít svou cestu za vysněnou postavou, za ušetřeným časem, penězi…

PROČ JÍST KRABIČKY S NÁMI?

  • Budete mít více volného času na svou rodinu, koníčky, zábavu.
  • Zbavítete si nákupů, shánění surovin, vymýšlení jídel.
  • Nemusíte si počítat kalorie, hlídat makroživiny.
  • Jídelníček máme pestrý a vyvážený.
  • Rozvážíme jen chladícími vozy.
  • Zákaznická linka je dostupná 7 dní v týdnu 10 hodin denně.
  • Garantujeme spokojenost, při nespokojenosti vracíme peníze.

A CO MÁM DĚLAT TEĎ?

Objednejte si pomocí formuláře nebo volejte  733 611 811.

Jídla vozíme den předem (abyste mohli hned po probuzení snídat), dle Vaší polohy na trase.
Jídlo na pondělí vám dovezeme v neděli! Kurýři volají předem. Když to jde (trasy musí dodržet), snaží se vyhovět Vašemu přání na konkrétní čas. Přesnější čas závozu Vám rádi sdělíme předem na naší Zákaznické lince

Můžete s námi hubnout
Pomůžeme při cvičení
rozvoz zdravého jídla
Dovezeme až k Vám